Kuratorzy

 
II Zespół kuratorskiej służby sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

siedziba:

Sąd Rejonowy w Kartuzach

83-300 Kartuzy, ul. Kościuszki 1

Obsługa Zespołu

Katarzyna Czaja

pok. 1.18, tel. 58 779-68-93

e-mail: kuratorzydladoroslych@kartuzy.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Arkadiusz Krasnodębski                          wtorek 9.00 – 14.00 czwartek 9.00 – 14.00,

pok. 1.27, tel 58 779-68-80

e-mail: arkadiusz.krasnodebski@kartuzy.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:

pok. 1.17 i pok. 1.24

Andrzej Bystron środa 9:00 – 14:00, czwartek 9:00 – 14:00 (e-mail: andrzej.bystron@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-90

Bogumiła Lewicka poniedziałek 9:00 – 14:00, wtorek 9:00 – 14:00 (e-mail: bogumila.lewicka@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-91

Karolina Sikora poniedziałek 9:00 – 14:00, środa 9:00 – 14:00 (e-mail: karolina.sikora@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-88

Katarzyna Kus-Petk czwartek 9:00 – 14:00, piątek 9:00 – 14:00 (e-mail: katarzyna.kus-petk@katuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-87

I Zespół kuratorskiej służby sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

siedziba: 83-300 Kartuzy, ul. Kościuszki 1

Obsługa Zespołu

Joanna Szczypior

pok. 1.18, tel. 58 779-68-92

e-mail: kuratorzyrodzinni@kartuzy.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Elżbieta Kus poniedziałek 10:00 – 17:30, środa 10:00 – 15:30

pok. 1.29, tel. 58 779-68-81

e-mail: elzbieta.kus@kartuzy.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:

pok. 1.16 i pok. 1.28

Beata Płotka środa 9:00 – 14:00, piątek 9:00 – 14:00 (e-mail: beata.plotka@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-83

Emilia Przystupa wtorek 9:00 – 14:00, czwartek 9:00 – 14:00 (e-mail: emilia.przystupa@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-84

Magdalena Orzeł poniedziałek 9:00 – 14:00, środa 10:00 – 15:00 (e-mail: magdalena.orzel@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-85

Bartosz Jaworski wtorek 9:00 – 14:00, czwartek 9:00 – 14:00 (e-mail: bartosz.jaworski@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-82

Alina Rakoczy środa 8:00 – 13:00, piątek 9:00 – 14:00 (e-mail: alina.rakoczy@kartuzy.sr.gov.pl) tel. 58 779-68-86

 Opublikowano przez o 10:10

Komunikat !!!

Od dnia 24.02.2020 r. wejście do Sądu Rejonowego w Kartuzach
odbywa się poprzez kontrolę za pomocą wykrywacza metalu oraz prześwietlania bagażu przez aparaturę RTG. Osoby uprawnione są  zwolnione z procedury kontroli za okazaniem legitymacji służbowej.